NOVÝ CITROËN C-ELYSÉE

CITROËN C-ELYSÉE

DESIGN

ELEGANCE PRESTIŽNÍHO HATCHBACKU

Přední maska vozu Citroën C-Elysée

Přední maska vozu Citroën C-Elysée se rozšířila a nabízí lepší aerodynamiku a jízdní stabilitu. Nový světelný podpis, který vytváří LED diody zabudované nad mlhovkami mu dodávají prestižní eleganci. Buďte s vozem C-Elysée ještě elegantnější!

SVĚTELNÝ PODPIS

Nová světla s 3D efektem

C-Elysée působí zvenku impozantně. Nová světla s 3D efektem dodávají zadní části vozu modernější vzhled a světelný podpis vozu tak díky tomu ladí se všemi modely značky Citroën. Eleganci vozu podtrhuje i důraz na vnímání šířky vozu.

SHLÉDNĚTE VIDEA CITROËN C-ELYSÉE

Modernizace vozu Citroën C-Elysée je stylová! Díky masce chladiče, která posiluje reprezentativnost vozu, se zlepšila jeho elegance a Nový Citroën C-Elysée nabízí světelný podpis s inovativním designem.
V nabídce jsou dva nové moderní a osvěžující odstíny karoserie: Lazuli Blue a Gris Acier. Design, komfort, impozantnost, technologie... Objevte novou generaci vozu ve videích výše.

CITROËN C-ELYSÉE: ROZMĚRY

CITROËN C-ELYSÉE: ROZMĚRY

Tento nový hatchback nabízí optimalizované rozměry, takže se snadno vejde do krytých parkovišť a snadno se s ním manévruje.

Výška: 146,6 cm
Šířka: 195 cm
Rozvor: 265 cm
Délka: 442,3 cm

OSVĚDČENÁ SPOLEHLIVOST

Perzonaliazce

Nový Citroën C-Elysée se jeví jako robustní vůz, který dokáže odolat zkoušce času a ujetých kilometrů. Světlá výška, pneumatiky, dvojitá nepropustná zábrana na úrovni dveří, optimální upevnění dílů karoserie.

Každý detail je koncipován tak, aby odolal.