CITROËN C1

C1

Interiér

Design interiéru

Nový Citroën C1 je osvěžující a hravý a to jak zvenku, tak zevnitř. Čistou strukturovanou palubní desku oživují barevná tlačítka: ovladače multimedií, listy větráků a patka páky převodovky.

Z kabiny vyzařuje veselá a výrazně optimistická atmosféra s čalouněním v živých barvách. Dveřní panely elegantně ladí s odstínem karoserie.

Citroën C1

Promyšlená ergonomie

Nový Citroën C1 nabízí i dobře promyšlenou ergonomii pro usnadnění každodenního života díky praktickému a snadno přístupnému zavazadlovému prostoru o objemu 196 litrů a zadnímu platu, které se po otevření zasune.

Po sklopení zadních sedadel činí objem zavazadlového prostoru 780 litrů. Nabízí také příslušenství zajišťující v kabině pohodu:

  • automatickou klimatizaci
  • výškově nastavitelné sedadlo řidiče
  • ve třídveřové verzi přední sedadla s pamětí polohy nastavení
  • vyhřívaná přední sedadla
Citroën C1

Citroën C1

Důmyslné odkládací přihrádky

Nový Citroën C1 nenabízí jen dynamický energický design, ale také snadné řízení a příslušenství důležité pro každodenní užívání. Kompaktní městský vůz nezapomíná ani na odkládací přihrádky, kterých nabízí celou řadu (10) a jsou důvtipně rozložené po celé kabině. Držáky na kelímky s nápoji a uzavřená odkládací přihrádka spolujezdce, do které se vejde litrová láhev.

Citroën C1

Komfort a jízdní stabilita

Radost, komfort a klid, bez ohledu na typ silnice. Nový Citroën C1 nabízí také tu nejlepší úroveň komfortu odpružení a bezpečnou jízdní stabilitu za všech okolností.

Citroën C1

Bezpečnost

Nový Citroën C1 je sériově vybaven šesti airbagy (čelní, boční, hlavové) a systémem ESP, který stabilizuje dráhu vozu v případě ztráty přilnavosti.

Nový elektrický posilovač řízení v sobě navíc spojuje pohodlí a přesnost. Je pružný, příjemný a přesný. Ke klidnému řízení za všech okolností přispívá i omezovač rychlosti a detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách.

Citroën C1