CITROËN C3 AIRCROSS

CITROËN C3 AIRCROSS

UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ

BAREVNÝ HEAD-UP DISPLEJ


S barevným head-up displejem budete mít základní informace o jízdě vždy snadno na očích, aniž byste museli ztratit pohled na vozovku před vámi. Nyní jsou na sklopném displeji informace nově zobrazovány barevně.

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ TELEFONU


Citroën C3 Aircross nabízí intuitivní možnosti konektivity. Ve vyhrazeném místě ve středové konzoli lze bezdrátově nabíjet telefon (přístroje vybavené možností indukčního nabíjení). Kompatibilní aplikace ve vašem smartphonu lze samozřejmě ovládat skrze 7" dotykový displej s funkcí Mirror Screen a nechybí ani podpora Apple CarPlayTM či Android Auto.

12 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

BEZPEČÍ A KLID

Bezpečí

Nový C3 Aircross shromažďuje intuitivní ovládání technologií pro klid a bezpečnost při jízdě na středu palubní desky v dotykovém displeji, za kterým se skrývá taktéž spoustu prvků přispívajících k pomoci a bezpečnosti při jízdě.

PARK ASSIST


Citroën C3 Aircross se cítí v pohodě ve městě i na silnici a je praktický pro každodenní život a díky zpětné parkovací kameře a čidlům umožňuje snadné zaparkování. Technologie Park Assist usnadňuje podélné parkování i parkování do řady nebo šikmé parkování.

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL


Tato funkce podporuje automatické přepínání dálkových světel v závislosti na provozu, pokud vůz detekuje jiná vozidla. Noční jízda je bezpečnější a umožňuje zaměřit se především na řízení.

SYSTÉM ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ


Rozpoznávání dopravních značek a rychlostních doporučení umožňuje vašemu SUV nastavení rychlosti na základě informací, které snímač vozu zachytí. Aktuální rychlostní limit je samozřejmě průběžně aktualizován a zobrazován.

ACTIVE SAFETY BRAKE

CITROËN C3 AIRCROSS

Multifunkční kamera v horní části čelního skla detekuje překážky, jako například vozidla jedoucí ve stejném směru, která zpomalují, nebo stojí. V tomto případě vůz může zpomalit na 5 km/h z rychlosti 85 km/h. Senzor aktivuje brzdy automaticky, pokud je detekováno riziko kolize.

GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT

GRIP CONTROL S FUNKCÍ HILL ASSIST DESCENT


C3 Aircross se systémem Grip ControlR umožňujícím jízdu za jakýchkoliv podmínek, specifickými 16" nebo 17" pneumatikami Mud & Snow nabízí opravdu všestranné řízení a je určen pro jakýkoliv typ silnice, bez ohledu na podmínky a povrch.

Systém Grip ControlR zvyšující bezpečnost nabízí 5 režimů.

Systém Grip ControlR je možné nechat fungovat automaticky v režimu Standard, nebo si zvolit některý z ostatních režimů (Písek, 4×4, Sníh, ESP OFF).).

Se systémem Grip ControlR je spojena funkce Hill Assist Descent, která auto udrží v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích.

Tato technologie umožňuje zachovat dráhu vozu a snižuje riziko proklouznutí při cestě dolů.

KONEKTIVITA & INTUITIVITA

MIRROR SCREENMIRROR SCREEN

Funkce Mirror Screen s technologiemi Android Auto, Apple Car PlayT a MirrorLinkR umožňuje bezpečně využívat multimediálního obsahu a aplikací smartphonu, které se duplikují na 7" dotykový displej a mohou se snadno používat.

 

CONNECT NAVCONNECT NAV

Tato navigace nové generace disponuje mapovými podklady TomTom, které jsou pravidelně aktualizovány.

 

CITROËN CONNECT BOXCITROËN CONNECT BOX

Tato služba (nebo tísňové volání) vás spojí se specializovanou asistenční platformou umožňující zavolat odbornou pomoc v případě poruchy nebo nehody.

 

5 VÝKONNÝCH MOTORŮ

Široká škála výkonných a úsporných motorů nové generace kombinuje moderní technologie s příslibem, že se můžete vydat na daleké cesty. Toto SUV je k dispozici s benzínovými motory PureTech nebo dieselovými motory BlueHDi.

Automatická převodovka EAT6 spojená se systémem Stop & Start je k dispozici s benzínovým motorem PureTech, dieselový motor BlueHDi 120 je dodáván s 6-ti stupňovou manuální převodovkou.

motory