CITROËN C4 CACTUS

C4 Cactus

JEDINEČNÝ CHARAKTER, ODVÁŽNÝ DESIGN

Nový Citroën C4 Cactus nabízí organický plynulý design s výraznými grafickými prvky vytvářejícími jeho jedinečný charakter:

  • 360° zřetězení prosklených ploch vytváří dojem "plovoucí" střechy,
  • Velmi plynulý profil vozu podtrhují nové vylepšené prvky AirbumpR ve spodní části dveří, které spolu s ochranou prahových lišt zajišťují větší dynamiku a optimální ochranu zejména v městském prostředí.

Kompaktní rozměry a dlouhý rozvor mu zajišťují dynamiku a mrštnost ve městě i mimo něj a rovněž velkou prostornost pro celou posádku.

přední maska s LED světly pro denní svícení

Má novou širší přední masku s LED světly pro denní svícení, které navazují na stylizované šípy tvořící logo značky a jsou protažené přes celou šířku vozu, elegantní světlomety podtrhující lesklé černé lišty a nárazník v barvě karoserie s bočními mřížkami sání pro větší dynamiku.

zadní LED světly s 3D efektem

V zadní části upoutá elegantní a hladké víko zavazadlového prostoru v barvě karoserie s novými zadními LED světly s 3D efektem, které vozu dodávají širší a současně modernější vzhled.

Rozměry Citroënu C4 Cactus

délka

šířka

výška

objem kufru

Personalizace a elegance

Nový C4 Cactus

Nový C4 Cactus nabízí celkem 31 barevných kombinací exteriéru:

  • 9 odstínů karoserie.
  • 4 velmi trendy balíčky Packs Color: Glossy Black, Silver Chrome, Anodised White a Anodised Deep Red. Tyto barevné prvky jsou důmyslně nadávkované, využívají kontrast vůči karoserii a jemně podtrhují prvky AirbumpR na úrovni prahových lišt předních dveří a ve spodní části předního nárazníku.

Pro ještě intenzivnější individualizaci je v nabídce 5 typů litých kol v několika barevných odstínech, z nichž některá jsou opatřena diamantovým výbrusem.