CITROËN C4 CACTUS

C4 Cactus

Svět se mění a očekávání zákazníků se vyvíjí rychleji. A automobil?

Při odpovědi na tuto otázku si Citroën zvolil nový přístup: Dát větší hodnotu tomu, co je opravdu důležité. Využít technologické novinky a výrazné prvky ve prospěch designu, komfortu, snadného řízení a nízkých nákladů.

C4 Cactus představuje novou nabídku značky Citroën na trhu. Jde o odvážný, moderní vůz pro větší pohodu, který boří zažité principy, ale současně zůstává věrný hodnotám ve stylu Kreativní technologie. Citroën C4 Cactus je vůz, který splňuje požadavky současnosti...

Nový svět, Nové myšlení!

Styl a funkčnost

C4 Cactus nabízí výrazné prvky, které vynikají nejen designem, ale i funkčností. Reaguje tak na neustálou snahu o nalezení kompromisu mezi tvarem, praktičností a plynulými liniemi.

Pohodlí v prostoru

Citroën C4 Cactus má optimální proporce. Stejný rozvor kol jako model C4, avšak při větší prostornosti a kompaktnějším tvaru: délka 416 cm, rozvor 260 cm. Architektura modelu C4 Cactus byla odovedena k maximální dokonalosti.

100 % digitální, 100 % intuitivní

Všechny ovladače modelu C4 Cactus jsou seskupeny na jediném displeji. Sériově dodávaný sedmipalcový displej kombinovaný se 7 tlačítky, umožňuje přístup ke všem funkcím. Je jednoduchý, intuitivní, snadno se ovládá.

Nabízí víc a přitom je cenově dostupnější

Nabídnout více toho, co je pro zákazníka skutečně důležité, a přitom zachovat cenovou dostupnost? Pro vyřešení této rovnice zvolil Citroën pragmatický přístup. Rozpočet tvoří dvě složky: NÁKUPNÍ CENA a NÁKLADY NA PROVOZ (spotřeba paliva, náklady na údržbu,.).

Pro každou z nich nabízí Citroën řešení:

  • motory poslední generace: benzínový motor PureTech a naftový motor BlueHDi s nižší spotřebou a nízkými emisemi CO2.
  • inovace přinášející úsporu: panoramatické střešní okno, airbag ve stropě, systém Smart Wash a další.