CITROËN C4 CACTUS

C4 Cactus

NOVÝ HATCHBACK CITROËN C4 CACTUS

Citroën odhaluje vůz Nový C4 Cactus představující novou nabídku kompaktního hatchbacku. Pro C4 Cactus jde o výraznou změnu, protože se sice drží principů svého segmentu z hlediska technologií a motorů, ale odlišuje se svým jedinečným charakterem a komfortem. Nový C4 Cactus, vybavený novým odpružením podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazyT a sedadly Advanced Comfort, je nesmírně komfortní hatchback.

OBJEVTE NOVÝ C4 CACTUS VE VIDEU

DESIGN EXTERIÉRU

Nový Citroën C4 Cactus

Nový Citroën C4 Cactus přináší do segmentu kompaktních hatchbacků závan svěžesti a originality. Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují čistý jednolitý tvar karoserie. Patří mezi ně prvky AirbumpR ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem.

Nový C4 Cactus nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům Pack Color, které zahrnují elegantní barevné prvky.

ZROD VOZU NOVÝ CITROËN C4 CACTUS

Nový Citroën C4 Cactus

MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ HATCHBACK

Nový hatchback Citroën C4 Cactus

Nový hatchback Citroën C4 Cactus znamená významnou další etapu programu Citroën Advanced ComfortR, v Evropě poprvé představuje nové odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazyT (Progressive Hydraulic CushionsT - PHC) a ve světové premiéře se u něj objevují sedadla Advanced Comfort. Nabízí tak bezkonkurenční jízdní komfort, který je pro Citroën typický.
Cestující cestují díky 12 podpůrným prvkům řízení a 3 technologiím využívajícím mobilní připojení s lehkostí a v klidu.