CITROËN C4 CACTUS

C4 Cactus

1 hatchback, 5 stylů interiéru

Materiály používané uvnitř kabiny jsou příjemné na oko i dotek, jde zejména o povrch palubní desky z měkkého texturovaného materiálu, který ladí se sedadly. Nový C4 Cactus má v nabídce 5 elegantních a útulných stylů interiéru, které umožňují upravit si kabinu na míru vlastnímu vkusu:

STYL HYPE RED

STYL HYPE RED

Styl Hype Red určený pro nejnáročnější zákazníky, se sedadly kombinujícími kůži Nappa Beige a látku Beige, s pásem z materiálu Alcantara v tmavě červeném provedení v horní části sedadel, tmavě červenou palubní desku a béžovými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.

 

STYL HYPE GREY

STYL HYPE GREY

Styl Hype Grey evokující vyšší nadstandard, s koženými sedadly Grainé Black, šedou palubní deskou a šedými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.

 

STYL WILD GREY

STYL WILD GREY

Styl Wild Grey, z něhož čiší větší vitalita a dynamika, se sedadly Silica Grey, světle šedým pásem v horní části opěradel a šedou palubní deskou a šedými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.

 

STYL METROPOLITAN RED

STYL METROPOLITAN RED

Styl Metropolitan Red, pro který je důležitý prostor, jas a elegance. Nabízí látkové čalounění Silica Beige, tmavě červený pás v horní části opěradel, tmavě červenou palubní desku a béžové loketní opěrky a popruhy ve dveřích a na přihrádce před sedadlem spolujezdce Top Box.

 

STANDARDNÍ STYL

STANDARDNÍ STYL

Standardní styl kladoucí důraz na čistý střídmý design s látkovým čalouněním sedadel Mica Grey, s šedou palubní deskou a šedými loketními opěrkami a popruhy ve dveřích.