CITROËN C4 Picasso

Citroën C4 Picasso

Nový Citroën C4 Picasso

 

SEZNAMTE SE S NOVÝM PICASSEM V 5 VIDEÍCH!

 

Nový model C4 Picasso je moderní a inovativní monospace, který nabízí to nejlepší z technologického know-how a tvůrčí kreativity značky CITROËN. V roce 2016 vstupuje do nové vývojové etapy. Inteligentní asistenční systémy řízení, jedinečné zážitky při řízení vozu, program CITROËN ADVANCED COMFORTR zaměřený na zajištění všestranného komfortu a maximální efektivita: prohlédněte si videa a objevte všechny novinky tohoto nového vozu!

DESIGN

Myslíte si, že rodinný vůz a dokonalý požitek z jízdy nejdou dohromady? Nový CITROËN C4 Picasso vám dokáže pravý opak. Dynamické a moderní linie nové verze tohoto originální vozu monospace vychází z unikátního designu jeho předchůdce. Charakteristické stylové rysy nyní oživuje nový emblém značky na zádi vozu, moderní přední maska vyzařující sílu a dynamiku a dvě nové barvy karoserie: šedá Acier a modrá Lazuli.

PŘEDNÍ ČÁST

přední část

CITROËN C4 Picasso má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho nového vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Přední nárazník v barvě karoserie rozděluje příď vozu na dvě části a úzké přední světlomety získávají s novou maskou elegantně protáhlý tvar.

DVA ODSTÍNY ČERNÉ

dva odstíny černé

Dynamický charakter nového CITROËN C4 Picasso umocňuje také střecha ve dvou odstínech černé. Je to nový designový prvek, který ve spojení s černými kryty vnějších zpětných zrcátek zdůrazňuje osobitost vozu a rozšiřuje možnosti, jak si upravit jeho vzhled podle vlastního přání. Jedná se příplatkovou výbavu, která je k dispozici pro všechny barvy karoserie.

ROZMĚRY

- Délka: 4,438 m
- Šířka: 1,826 m (s vnějšími zpětnými zrcátky)
- Výška: 1,625 m
- Rozvor: 2,785 m

dva odstíny černé

 

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

Nová zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů C4 Picasso.

 

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

Nový CITROËN C4 Picasso může být vybavený novými pětipaprskovými 17'' disky kol z lehké slitiny, které svým černým provedením ladí s novou barvou karoserie modrá Lazuli. Černý diamantový výbrus najdeme i u stávajících hliníkových disků kol.

 

LOGO ZNAČKY

LOGO ZNAČKY

Zadní logo značky má novou podobu: chromovaný obrys šípů vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN (poprvé bylo logo uvedeno s vozem crossover C4 Cactus) a současně zdůrazňuje moderní charakter nového vozu C4 Picasso.