CITROËN C4 Picasso

Citroën C4 Picasso

INTERIÉR

1 VŮZ, 4 PROVEDENÍ INTERIÉRU

STANDARDNÍ INTERIÉR I. "ČERNÝ"

STANDARDNÍ INTERIÉR I. "ČERNÝ"

Funkční černý interiér se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo dokonale ladí s provedením palubní desky nového vozu C4 Picasso.

INTERIÉR II. "MODRÝ WILD"

INTERIÉR II. "MODRÝ WILD"

Barvy, moderní vzhled, prostor: modré látkové čalounění Levanzo, palubní deska Délice Nacré zdobená střídmými chromovanými dekory, madla dveří s modrým laserovým gravírováním... provedení Modrý Wild je synonymem pro aktivní životní styl.
V tomto provedení je vůz vybavený masážními sedadly, chromovanými výstupy vzduchu na palubní desce a chromovanými prahy předních dveří.

INTERIÉR III. "BÉŽOVÝ DUNE"

INTERIÉR III. "BÉŽOVÝ DUNE"

Je pro vás při každodenním používání vozu důležitý především klid a pohodlí? Pak vás jistě osloví béžový interiér Dune, který klade důraz na světlo a pohodu. Váš maximální komfort zajišťuje sedadlo spolujezdce Relax s opěrkou pro pohodlnou polohu při sezení, přední sedadla s masážní funkcí, koberečky nebo vonný osvěžovač vzduchu. Tento interiér je vybavený příjemným látkovým čalouněním sedadel béžová Yatago.

INTERIÉR IV. "ŠEDÝ HYPE"

INTERIÉR IV. "ŠEDÝ HYPE"

Velmi elegantní šedý interiér Hype spojuje luxusní čalounění v provedení látka černá Finn / černá kůže s funkčními vymoženostmi sedadel Relax a vy se tak můžete těšit na veškerou exkluzivní komfortní výbavu nového vozu CITROËN C4 Picasso.

DOKONALÁ POHODA

Interiér nového vozu C4 Picasso svědčí o kvalitách a know-how značky CITROËN v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem a nadstandardní výbavou.

SEDADLO RELAX: DOKONALÝ KOMFORT

SEDADLO RELAX: DOKONALÝ KOMFORT

Cestujte vždy 1. třídou! Interiér vozu C4 Picasso je navržený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Vše je zasvěcené vašemu komfortu, takže se ve voze se budete cítit jako v bavlnce! Charakter pohodlného loftu se promítá i do výbavy vozu, která zahrnuje například přední sedadla s masážní funkcí, sedadlo spolujezdce "Relax" s opěrkou nohou v natažené poloze nebo komfortní opěrky hlavy Relax v 1. řadě sedadel s pohodlnou boční oporou.

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

V interiéru nového vozu CITROËN C4 Picasso najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Palubní deska s povrchem slush a speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality.

CITROËN ADVANCED COMFORTR

 

 

CITROËN ADVANCED COMFORTR

Program CITROËN ADVANCED COMFORTR ovlivnil vývoj nového vozu CITROËN C4 Picasso ve všech směrech. Osvětlení interiéru, variabilita uspořádání, komfortní výbava Pack Lounge, nebývalé možnosti konektivity a dokonale komfortní odpružení... obě verze tohoto nového vozu monospace byly navrženy tak, aby se pro vás každá cesta stala příjemným zážitkem plným pohody a uvolnění. Nastupte si a objevujte účinky CITROËN ADVANCED COMFORTR!

 

VELKORYSÝ PROSTOR

 

VELKORYSÝ PROSTOR

Potřebujete velký přepravní prostor? Nový CITROËN C4 Picasso s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m. A naopak, pokud se rodina rozroste, stačí rozložit sedadla ukrytá pod podlahou v zadní části vozu.

 

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

 

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Další silnou stránkou nového vozu C4 Picasso je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 537 do 630 litrů.

Nový CITROËN C4 Picasso navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.