CITROËN DS3

CITROËN DS3

CITROËN DS3: Personalizace

Existuje spousta modelů DS3, které si každý může vytvořit po svém! Střecha, karoserie, zpětná zrcátka, kola, to vše si majitel může upravit na míru, aby vůz DS vyjadřoval jeho charakter. Uvnitř je možné odít palubní desku, hlavici řadicí páky a spoustu dalších prvků do různých barev, látek nebo materiálů. A co víc, v nabídce je 7 variant osobní úpravy, které odráží trendy a životní styly. DS3: velmi osobní a bezpochyby výjimečný automobilový produkt.

Vzhled vozu DS3 má v mnoha směrech různé formy. Paleta barev a nabízených materiálů a pestrost jejich kombinací přináší do této kategorie modernost.

Zákazník si totiž může podle chuti volit:

  • Střecha může mít bez ohledu na barvu karoserie čtyři různé odstíny: černá Onyx, bílá Opale, modrá Botticelli nebo červená Carmen.
  • Zpětná zrcátka a prahy dveří jsou buď barevné nebo chromované.
  • Kola a disky mohou mít jakoukoliv barvu.
  • Uvnitř vozu se ozdobné prvky objevují především na liště kolem větráků, sdruženého přístroje a multifunkčního displeje. Tato oblast může existovat v 8 různých verzích.
  • Hlavice řadicí páky má 7 variant, kdy se může leštěný chróm kombinovat s lesklou barvou nebo kůží.

Ve voze DS3 je mnoho míst, kde se uplatní ozdobné prvky, které z něj učiní jedinečný vůz: logo značky, dálkový ovladač, jehož střed má stejnou barvu jako karosérie. takže máte vždy něco ze své DS3 s sebou!

Inovativnost vozu DS3 a snaha výrobce zdůraznit jeho exkluzivní charakter se projevuje i v tom, že nabídka obsahuje několik různých balíčků úprav na míru, které vyjadřují různé životní postoje a trendy. Projevují se v malých drobnostech v úpravě karosérie a interiéru. V nabídce bude sedm následujících témat, z toho čtyři první budou k dispozici ihned po uvedení do provozu:
- Maori, vyjadřující téma "Tetování"
- Zebre, vyjadřující téma "Etnika"
- Onde, vyjadřující téma "Good Vibrations"
- Daisy, vyjadřující téma "Fashion"
- Co-Design, vyjadřující téma Art Work"
- Map, vyjadřující téma "Paris Night"
- Plane, vyjadřující téma "Nice Warrior"