CITROËN DS3

CITROËN DS3

CITROËN DS3: Interiér

Vůz DS3 je koncentrátem energie, ale nabízí také jedinečnou atmosféru interiéru, kde působí elegance i technologie a výsledkem je vysoká úroveň kvality. Sofistikovaný přístroj s 3 kuželovitými ciferníky, ovladače na dosah řidiče, nízko položené místo řidiče a obepínající sedadla vyvolávající dojem kokpitu. Dynamiku prostoru zvyšují chromované materiály, které mu dodávají na luxusu a eleganci.

Zevnitř vozu vyzařuje stejně zvláštní pocit energie a elegance. Jednotlivé prvky svým tvarem dokonale zapadají na místo a jejich zabudování bylo provedeno s naprostou pečlivostí. Z palubní desky - jejíž horní "vzdušná" část odráží "plovoucí" střechu - vyzařuje plynulost. Horizontální dojem celku posiluje lišta přes celou palubní desku, spojující oba cestující na předních sedadlech. Místo řidiče připomíná kokpit, i díky tomu, že má řidič po ruce veškeré displeje s informacemi o řízení i ostatní ovladače řízení. Sportovní charakter dodává vozu i sdružený přístroj se 3 kuželovitými ciferníky, volant malého průměru a nízká obepínající sedadla.

Atmosféra odlišnosti

Citroën D3 kromě svého stylistického ztvárnění nabízí i prostředí, v němž se nachází luxusní materiály, které spolu harmonicky souzní.
Každý materiál na palubě je kvalitní na pohled i na dotek:

  • Oblasti z měkčeného plastu jako je horní část palubní desky vytváří organický měkce zrnitý povrch, kontrastující s hladkou a lakovanou lištou palubní desky;
  • Provedení čalounění je rovněž velmi kvalitní: elegantní a moderní nabídku látek doplňuje povrch z jemně prošité kůže ve 3 odstínech;
  • A konečně některé díly doplňují chromované prvky: to je případ monogramu DS na volantu nebo lišt kolem ovládacích tlačítek. U některých úrovní výbavy jsou určité chromované prvky dokonce leštěné, takže se v nich lesk a bohatost materiálu snoubí se střídmostí a elegancí odstínu. Ztělesňují ideu luxusu po francouzsku.