DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK již brzy v ČR!

Detaily

Seznamte se novým SUV podle DS, které bylo představeno 28. února a je ztělesněním francouzského know-how a inovací. DS 7 Crossback bude k dispozici v naší prodejní síti DS od posledního čtvrtletí roku 2018.

Silné stránky

DS 7 Crossback

Design

Z charismatického, propracovaného a smyslného modelu DS 7 Crossback vyzařuje síla a elegance prostřednictvím detailů, jako je přední vertikální a reprezentativní masky DS Wings či jedinečný světelný podpis. Nechte se překvapit tímto mimořádným SUV, které vás okamžite upoutá svým vznešeným tvarem a proporcemi, z nichž na první pohled čiší prostornost a klid.

 

DS 7 Crossback

Světelný podpis

Světlomety DS Active LED Vision doplněné denními vertikálními světly dodávají vozu DS 7 Crossback jedinečný uhrančivý pohled. Hypnotický světlený podpis DS Active LED Vision zajišťují vozu expresivní svůdný charakter. Moduly LED předních světlometů DS Active LED Vision, které působí jako klenoty, se po otevření purpurově rozsvítí a otočí se o 180°.

 

DS 7 Crossback

Zadní světla Full LED

K půvabu a originalitě vozu DS 7 Crossback přispívají i fascinující zadní světla, která využívají technologii 3D Full LED a vytvářejí trojrozměrný motiv šupin.

 

DS 7 Crossback

Dva dvanáctipalcové displeje

Dva dvanáctipalcové displeje pro inovativní rozhraní! První HD displej zajišťuje přístup k tomu nejlepšímu z konektivity: usnadňuje navigaci, používá se jako multimediální rozhraní, ovládá se přes něj nabídka Mirror Screen i DS Connect. Na druhém, s možností osobního nastavení, jsou seskupeny všechny informace, které potřebujete mít k dispozici přímo v zorném poli. Oba displeje tak výrazným způsobem přispívají k technologické identitě vnitřního prostoru vozu DS 7 Crossback a zjednodušují a obohacují vaše cestování.

 

DS 7 Crossback

Interiér

Interiér vozu DS 7 Crossback je moderní a elegantní, čiší z něj know-how francouzských odborníků. K dispozici máte pět různých možností stylu, pět Inspirací odpovídajících vkusu a chutím každého zájemce a odrážejících jeho temperament. Pomocí své volby můžete vyjádřit svou vlastní osobnost.

 

DS 7 Crossback

Materiály

"Každý materiál a každý detail svědčí o inspiraci světem Haute Couture: jeho vznešeností a smyslností až do nejmenšího detailu," Thierry Metroz Každý detail, každý materiál (pravé dřevo, Alcantara, tlačená kůže, kůže Nappa) těchto Inspirations DS, které ctí řemeslnou tradici, byly důkladně vybrány a zpracovány . DS 7 Crossback odráží francouzské know-how a inovace prostřednictvím péče věnované využití ušlechtilých materiálů, jako je kůže Nappa, použití krystalů či gilošování s motivem "Clous de Paris".

 

DS 7 Crossback

Oživlé exkluzivní hodiny

Oživlé exkluzivní hodiny značky B.R.M Chronographes

Značka DS pokračuje s vozem DS 7 Crossback ve svém partnerství s firmou B.R.M Chronographes. Tento slavný francouzský výrobce hodinek vyrobil exkluzivní oživlé hodiny B.R.M R180. Ty majestátně trůní na palubní desce a při nastartování vozu DS 7 Crossback vyskočí z pouzdra a otočí se. Jejich ručičky automaticky ukážou správný čas.

 

DS 7 Crossback

Hi-Fi systém FOCAL

Zcela nový Hi-Fi systém FOCAL: FOCAL ELECTRAR Pro ozvučení vozu DS 7 Crossback se značka DS obrátila na firmu FOCALR, což je nejkvalitnější francouzská značka, která se věnuje profesionálnímu ozvučení a hi-fi systémům v automobilech. Díky jedinečnému akustickému podpisu FOCALR a inovativním technologiím se značka stala výsadním partnerem DS. Výsledkem je Hi-Fi systém FOCAL ELECTRAR, který okouzlí ve světové premiéře i ty nejnáročnější milovníky hudby, jež si chtějí při cestě užívat radosti bez hranic.