DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK

VÝKON

DS E-TENSE

Hybridní výkonný vůz E-Tense je verze modelu DS 7 Crossback, která bude k dispozici od jara 2019. Dosahuje výkonu 300 k, nabízí pohon všech 4 kol a dojezd v režimu nulových emisí činí 60 km. Díky důvtipné a jedinečné architektuře byla zachována prostornost kabiny i objem zavazadlového prostoru.

Video – odhalení DS E-TENSE

DS 7 Crossback

Nový motor a převodovka

DS 7 Crossback posunuje koncepci dynamického klidného řízení opět o něco dál a představuje nový benzínový motor THP 225 S&S spojený s novou automatickou osmistupňovou převodovkou (EAT8) . Ve světové premiéře u SUV DS se tato nová automatická převodovka objevuje v dieselové verzi, s motorem BlueHDi 180 k, pro rychlé a sotva znatelné řazení rychlostí.

 

DS 7 Crossback

DS Connected Pilot

Systém DS Connected Pilot řidiči pomáhá a současně mu umožňuje kdykoliv řízení vozu převzít. Znamená další krok směrem k autonomního řízení. DS Connected Pilot využívá systém ACC Stop & Go (Adaptive Cruise Control), umožňuje inteligentně regulovat rychlost vozu DS 7 Crossback a jeho vzdálenost od vozidla před ním. Umožňuje udržet vůz v daném jízdním pruhu a na místě, které si přeje řidič, pomáhá tomu systém LPA (Lane Position Assist).

 

DS 7 Crossback

DS Active Scan Suspension

Naši inženýři se inspirovali hydropneumatickým odpružením dřívějších vozů, na které si všichni velmi dobře pamatují, a přišli s aktivním odpružením s kamerou, systémem DS Active Scan Suspension. Tato inovativní technologie odhaluje nedokonalosti vozovky před vozem (díry i hrboly) a nepřetržitě působí na tlumiče pro váš dokonalý komfort.

 

DS 7 Crossback

DS Night Vision

Systém DS Night Vision – který se ve voze tohoto segmentu objevuje vůbec poprvé – zaručuje řidiči lepší vidění ve tmě a tím větší přehled o situaci na silnici. Infračervená kamera umístěná vepředu v masce chladiče objeví chodce či zvířata na silnici až do vzdálenosti 100 metrů. Řidič vidí scénu na digitálním 12” přístroji ve voze, kde se zjištěná nebezpečí objeví červeně orámovaná, podle stupně závažnosti.