CITROËN Grand C4 Picasso

Citroën Grand C4 Picasso

Nový Citroën C4 Picasso

 

OBJEVTE NOVÝ CITROËN GRAND C4 PICASSO!

 

Nový 7místný monospace Grand C4 Picasso nabízí to nejlepší z technologického know-how značky CITROËN a splňuje trendy dnešní doby. Inteligentní asistenční systémy řízení, jedinečné zážitky při řízení vozu, program CITROËN ADVANCED COMFORTR zaměřený na zajištění všestranného komfortu cestujících a maximální efektivita: prohlédněte si videa a objevte všechny novinky tohoto nového vozu!

DESIGN

Myslíte si, že rodinný vůz a dokonalý požitek z jízdy nejdou dohromady? Nový CITROËN Grand C4 Picasso vám dokáže pravý opak. Nynější podoba tohoto 7místného vozu vychází z unikátního designu jeho předchůdce, nově však získává ještě dynamičtější a modernější rysy. Tento nový originální monospace značky CITROËN má nevšední vzhled; vděčí za něj elegantním rysům své impozantní a zároveň dynamické přední masky a dvěma novým barvám karoserie: šedé Acier a svěží modré barvě Lazuli.

PŘEDNÍ ČÁST

přední část

CITROËN Grand C4 Picasso má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho nového vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Stejně jako u předchozího modelu šípy v logu značky ubíhají v prodloužení do stran a tvoří ozdobný chromovaný lem denních světel.

STŘEŠNÍ OBLOUKY

STŘEŠNÍ OBLOUKY

Střešní oblouky v novém šedém odstínu Silver jsou stylovým doplňkem, který zdůrazňuje osobitost této karosářské verze a siluetě nového vozu CITROËN Grand C4 Picasso propůjčuje velmi elegantní a vytříbený vzhled.

ROZMĚRY

- Délka: 4,602 m
- Šířka: 1,826 m (s vnějšími zpětnými zrcátky)
- Výška: 1,644 m
- Rozvor: 2,840 m

dva odstíny černé

 

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

Nová zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů Grand C4 Picasso.

 

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

Černý diamantový výbrus stávajících hliníkových disků kol dokonale ladí s novým odstínem karoserie modrá Lazuli.

 

LOGO ZNAČKY

LOGO ZNAČKY

Zadní logo značky má novou podobu: chromovaný obrys šípů vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN (poprvé bylo logo uvedeno s vozem crossover C4 Cactus) a současně zdůrazňuje moderní charakter nového vozu Grand C4 Picasso.