CITROËN Grand C4 Picasso

Citroën Grand C4 Picasso

INTERIÉR

1 VŮZ, 4 PROVEDENÍ INTERIÉRU

STANDARDNÍ INTERIÉR I. "ČERNÝ"

STANDARDNÍ INTERIÉR I. "ČERNÝ"

Funkční černý interiér se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo dokonale ladí s provedením palubní desky nového vozu Grand C4 Picasso.

INTERIÉR II. "MODRÝ WILD"

INTERIÉR II. "MODRÝ WILD"

Barvy, moderní vzhled, prostor: modré látkové čalounění Levanzo, palubní deska Délice Nacré zdobená střídmými chromovanými dekory, madla dveří s modrým laserovým gravírováním... provedení Modrý Wild je synonymem pro aktivní životní styl.

INTERIÉR III. "BÉŽOVÝ DUNE"

INTERIÉR III. "BÉŽOVÝ DUNE"

Je pro vás při každodenním používání vozu důležitý především klid a pohodlí? Pak vás jistě osloví béžový interiér Dune, který klade důraz na světlo a pohodu. Váš maximální komfort zajišťuje sedadlo spolujezdce Relax s opěrkou pro pohodlnou polohu při sezení, přední sedadla s masážní funkcí, koberečky nebo vonný osvěžovač vzduchu. Tento interiér je vybavený příjemným látkovým čalouněním sedadel béžová Yatago.

INTERIÉR IV. "ŠEDÝ HYPE"

INTERIÉR IV. "ŠEDÝ HYPE"

Velmi elegantní šedý interiér Hype spojuje luxusní čalounění v provedení látka černá Finn / černá kůže s funkčními vymoženostmi sedadel Relax a vy se tak můžete těšit na veškerou exkluzivní komfortní výbavu nového vozu.

DOKONALÁ POHODA

Nový monospace Grand C4 Picasso svědčí o kvalitách a know-how značky CITROËN v oblasti zajištění komfortu cestujících. Jedinečné zážitky z cest s rodinou nebo přáteli jsou umocněné mimořádným potěšením při řízení, které vůz řidiči zprostředkuje svým živým jízdním projevem, nadstandardní výbavou a všemi dalšími atributy, jež pohodu na palubě ovlivňují.

SEDADLO RELAX: DOKONALÝ KOMFORT

SEDADLO RELAX: DOKONALÝ KOMFORT

Interiér nového vozu Grand C4 Picasso je vytvořený ve stylu loftu, kde prosluněnému prostoru vládne pohodlí a příjemná atmosféra. Podle zvolené verze je vůz vybavený předními sedadly Relax s masážní funkcí a komfort cestování na předním sedadle spolujezdce zvyšuje opěrka nohou v natažené poloze.
Přední opěrky hlavy Relax mají 3 úrovně nastavení, přičemž bočnice lze upravit tak, aby poskytovaly pohodlnou oporu. Patřičná pozornost byla věnovaná také pohodlí cestujících vzadu, a tak například zadní stolky jsou opatřené čtecími lampičkami. Sedadla Relax jsou v nabídce pro interiér v provedení béžová Dune a šedá Grey.

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

PŘÍJEMNÉ MATERIÁLY

V interiéru nového vozu CITROËN Grand C4 Picasso najdete příjemné materiály nejvyšší kvality. Palubní deska s povrchem slush a speciální povrchová úprava vnitřních výplní dveří jsou na dotyk velmi příjemné. Navíc můžete vybírat z bohaté nabídky látek a kůží prvotřídní kvality (podle provedení interiéru).

CITROËN ADVANCED COMFORTR

 

CITROËN ADVANCED COMFORTR

Přístup značky CITROËN k zajištění maximálního komfortu všech osob na palubě vozu - řidiče i cestujících - je velmi komplexní. Program CITROËN ADVANCED COMFORTR zahrnuje inovativní a inteligentní technologická řešení zaměřená na fyzickou i psychickou pohodu posádky vozu.

Řeší zajištění pohody uživatelů ve čtyřech základních oblastech: příjemné materiály a akustický komfort, praktické uspořádání interiéru za všech okolností, pohodové, mysl uklidňující prostředí a praktické, uživatelsky vstřícné technologie s intuitivním ovládáním.

 

MAXIMÁLNĚ PROSTORNÝ

 

MAXIMÁLNĚ PROSTORNÝ

Potřebujete velký přepravní prostor? Nový Grand CITROËN C4 Picasso s jistotou uspokojí vaše požadavky na variabilitu uspořádání vozu i jeho prostornost.

Složíte-li sedadla ve 2. řadě, získáte velký zavazadlový prostor s dokonale rovnou podlahou. Se sklopeným opěradlem sedadla spolujezdce navíc můžete převážet předměty o délce více než 2,5 m. A naopak, pokud se rodina rozroste, stačí rozložit sedadla ukrytá pod podlahou v zadní části vozu.

 

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

 

 

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR & HANDS-FREE OVLÁDÁNÍ ZADNÍHO VÍKA

Další silnou stránkou nového vozu Grand C4 Picasso je jeho zavazadlový prostor. Tvar zadního víka na první pohled vyvolává dojem robustnosti a prostornosti. Zavazadlový prostor je velmi dobře přístupný a jeho přepravní kapacita se podle posunutí zadních sedadel pohybuje v rozmezí od 645 do 704 l.

Nový Grand C4 Picasso navíc představuje inovaci, která vám usnadní přístup do zavazadlového prostoru s plnýma rukama: zadní víko má nejen vlastní pohon, ale nově je vybavené také bezdotykovým ovládáním. Napříště vám už bude stačit jenom zasunout nohu pod snímač v zadním nárazníku a víko velkého a širokého zavazadlového prostoru se automaticky otevře nebo zavře.