CITROËN Jumper

Citroën Jumper

Čistý interiér s důrazem na funkčnost

Nový Citroën Jumper nabízí homogenní interiér s důrazem na snadné používání, který se opět o něco přiblížil interiéru osobních vozů. Důraz je přitom kladen na praktičnost a ergonomii při práci. Vysoko položená kabina vozu byla koncipována tak, aby maximalizovala uživatelský komfort celé posádky a usnadnila jí každodenní pobyt na palubě. Každý ovladač či tlačítko pak padne přirozeně do ruky a řidič má v zorném úhlu pohledu potřebné prvky výbavy jako je řadicí páka, ovládání klimatizace a multimediálního systému či sklopná a výsuvná psací podložka.

Sedadla jsou opatřena výškově nastavitelnými a snímatelnými opěrkami hlavy, sklopitelným opěradlem, loketní opěrkou, nastavitelnou bederní opěrkou a jsou podélně nastavitelná. Sedadlo řidiče může být vybaveno systémem proměnného odpružení, které se nastavuje podle hmotnosti řidiče.
Nový Citroën Jumper také nabízí až deset odkládacích přihrádek a velký stropní úložný prostor nad slunečními clonami s užitečným objemem 22 litrů, který zvenku není vidět.

Citroën Jumper

Citroën Jumper

Citroën Jumper