Nový CITROËN Jumpy

CITROËN Jumpy

OBJEVTE NOVÝ CITROËN JUMPY COMBI!

Nový Jumpy Combi je užitková verze, která je díky své konfiguraci vhodná zejména pro přepravu osob. Styl a identita značky Citroën jsou patrné na první pohled - na přední masce vozu se vyjímá logo značky, které se paprskovitě rozbíhá do stran a proniká až do předních světlometů. Masivní přední nárazník podtrhuje sebevědomý vzhled nového vozu Jumpy Combi a kontrastní černá mřížka zdůrazňuje jeho robustní charakter.

FUNKČNÍ A PRAKTICKÝ INTERIÉR

FUNKČNÍ A PRAKTICKÝ INTERIÉR

Velkorysost vnitřního prostoru a praktičnost koncepce nového vozu Jumpy vyniknou zejména při pohledu z profilu, kdy široké boční posuvné dveře dávají tušit praktický vnitřní prostor s řadou variant uspořádání nebo karosářských úprav.
Je to vůz, který jde s dobou a svým robustním stylem, funkčností a uživatelským komfortem se přirozeně stane vaším ideálním pracovním partnerem a pomocníkem.

 

KLIDNÁ A POHODOVÁ JÍZDA. A STÁLE V KONTAKTU!

KLIDNÁ A POHODOVÁ JÍZDA. A STÁLE V KONTAKTU!

Nový Jumpy Combi je vybavený moderními technologiemi s jednoduchým a intuitivním ovládáním, které vám umožní plně se soustředit jen na řízení vozu. Všechny funkce vozu, média, navigaci a telefon pohodlně a bezpečně obsluhujete na dotykovém 7'' kapacitním displeji.

 

OPTIMALIZOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

OPTIMALIZOVANÁ SPOTŘEBA PALIVA

Nový CITROËN Jumpy Combi je poháněný dieselovými motory BlueHDi poslední generace, které v kombinovaném provozu dosahují velmi příznivé spotřeby paliva i emisí CO2. Lídrem je motor Blue HDi 115, který na 100 km spotřebuje 5,1 l a přitom vyprodukuje 133 g CO2/km.
Kromě optimalizované spotřeby paliva se u těchto nových motorů zásluhou prodloužení servisního intervalu na 40 000 km nebo 2 roky významně snižují také provozní náklady.

 

NASTUPTE SI! MÁME MÍSTO AŽ PRO 9 OSOB!

MÍSTO AŽ PRO 9 OSOB

Nový CITROËN Jumpy Combi je k dispozici ve třech délkách a již od verze XS, která měří 4,60 m, nabízí i 9 míst na palubě. Je vhodný například pro přepravu hostů ve sportovních nebo rekreačních areálech, kde potřebujete maximální počet míst na palubě i dostatečnou přepravní kapacitu.