Nový CITROËN Jumpy

CITROËN Jumpy

KOMFORT

Know-how značky Citroën k vašim službám! Nový Citroën Jumpy je vůz, který vám kromě všech kvalit správného užitkového vozu nabídne i komfortní interiér s pohodlnými sedadly a ergonomickou palubní deskou a výjimečné jízdní vlastnosti. Vaše každodenní pracovní cesty se stanou mnohem efektivnější a užijete si je v poklidu a příjemném prostředí.

BEZDOTYKOVÉ OTEVÍRÁNÍ BOČNÍCH POSUVNÝCH DVEŘÍ

Jistě znáte dilema, jak otevřít dveře svého vozu s plnýma rukama ... Nový CITROËN JUMPY pro vás má řešení - boční posuvné dveře s hands-free ovládáním (k dispozici na přání). Máte-li u sebe dálkový ovladač, stačí zasunout nohu pod roh zadního nárazníku a dveře, u kterých stojíte, se automaticky otevřou.

Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou, pokud se od vozu vzdálíte. Praktická, důmyslná a jedinečná inovace, kterou při manipulaci s nákladem jistě oceníte!

BEZDOTYKOVÉ OTEVÍRÁNÍ BOČNÍCH POSUVNÝCH DVEŘÍ

 

JÍZDNÍ KOMFORT

 

 

JÍZDNÍ KOMFORT

Jízdní nápravy vozu CITROËN Jumpy vám bez ohledu na stav vozovky a její povrch zajistí přesné řízení a mimořádně komfortní odpružení. Vpředu je vůz vybaven zesílenou nápravou Pseudo McPherson se zkrutným stabilizátorem, vzadu pak novou nápravou s příčnými rameny, díky níž se užitečná hmotnost vozu může zvýšit až na 1400 kg. Nápravové prvky jsou uzpůsobené k transformaci na pohon 4x4, kterou provádí specializovaná firma DANGEL.

 

DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ DO NÁKLADOVÉHO PROSTORU

 

DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ DO NÁKLADOVÉHO PROSTORU

Nový CITROËN Jumpy nabízí dřevěné obložení interiéru, které je na základě specifických potřeb jednotlivých profesí k dispozici ve dvou provedeních: ze surového neupraveného dřeva nebo s protiskluzovou, voděvzdornou a dobře omyvatelnou povrchovou úpravou a s hliníkovým chráničem dveřních prahů. Sestava se skládá z různých částí, které je možné vzájemně kombinovat: podlaha, obložení v celé výšce boků a obložení podběhů kol.

 

ODKLÁDACÍ PROSTORY

V prostoru nového vozu Jumpy je jich rozmístěná celá řada: dolní odkládací schránka spolujezdce s Jack vstupem, 12 V zásuvkou a USB vstupem (podle zvolené verze), velká přihrádka pod sedadlem spolujezdce, kam můžete uložit například pracovní obuv, helmu apod., držáky na nápoje po obou stranách palubní desky, přihrádka na středové konzoli a velké kapsy ve dveřích, do nichž lze zasunout láhev 1,5 l.

ODKLÁDACÍ PROSTORY