SERVIS A SLUŽBY

	Citroën AssistanceCitroën Assistance

OPRAVY NA CESTĚ - ODTAH

Zelená linka Citroën Assistance: 800 10 12 10 /volání na území ČR zdarma/
Toto telefonní číslo máte k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Pro volání ze zahraničí: +420 222 31 9999

Praktická a výkonná CITROËN ASSISTANCE je vlajkovou lodí nové nabídky našich služeb.

Přestože vozy Citroën poskytují vysokou míru spolehlivosti, může Vás na cestě potkat situace, jejíž řešení bude mimo Vaše možnosti. Citroën Assistance Vám na základě telefonátu na dispečink s nepřetržitým provozem poskytne odbornou technickou pomoc přímo na místě. Partnerem společnosti Citroën je pro Evropu pojištovna IMA, která zajištuje činnost asistence v České republice prostřednictvím svého zástupce, kterým je firma ABA (Autoklub Bohemia Assistance).

Vyškolený pracovník se dostaví na místo do 30-ti minut po nahlášení poruchy a opravu vozu provede přímo na místě. V komplikovanějších případech zajistí přepravu vozu do nejbližšího autorizovaného servisu Citroën. Služba Citroën Assistance zařídí vše potřebné, včetně přistavení náhradního vozidla a zajištění ubytování a dopravy.

Služby Citroën Assistance jsou poskytovány zdarma pro majitele nových vozu po dobu dvou let po uvedení vozu. Po uplynutí této doby je možné využívat bezplatných služeb Citroën Assistance v rámci prodloužené záruky "CITROËN EssentialDrive" nebo Servisní smlouvy.