SERVIS A SLUŽBY

Oleje ShellOleje TOTAL

Automobily Citroën zůstávají v očích mnoha motoristů úzce spjaty s hydraulickým pérováním - ve své době převratnou myšlenkou, dodnes stále v oblibě. Ale jenom málo lidí ví, že společnost Total se úzce podílela na úspěchu této technologie.

Skutečně jsou již po mnoho let kapaliny pro pérování vozidel, počínaje DS až po C5, vyvíjeny inženýry z obou firem ve vzájemné spolupráci. Průmyslová spolupráce mezi oběma podniky se zaměřuje přednostně na vývoj olejů pro benzínové a naftové motory.

Tato maziva jsou vyráběna podle technických specifikací společnosti Citroën a používána během vývoje nových motorů.

 

QUARTZ 5000 SAE 15W-40QUARTZ 5000 SAE 15W-40

Vícestupňový olej pro benzinové a naftové motory osobních vozů. Vysoký index viskozity a vynikající schopnost ochrany proti korozi.

 

QUARTZ 7000 SAE 10W-40QUARTZ 7000 SAE 10W-40

Olej vhodný pro všechny benzinové a naftové motory. Vynikající oxidační stabilita a perfektní, dlouhotrvající čistota motoru.

 

QUARTZ 9000 SAE 5W-40QUARTZ 9000 SAE 5W-40

Vysoce výkonný motorový olej na bázi nejnovější syntetické technologie TOTAL. Vhodný pro benzinové a naftové motory za jakýchkoli podmínek nasazení.

Má vynikající oxidační stabilitu, umožňuje lehký chod motoru, usnadňuje spouštění za studena a tím šetří palivo.

 

QUARTZ 9000 FUTURE SAE 5W-30QUARTZ 9000 FUTURE SAE 5W-30

Vysoce výkonný lehkoběžný motorový olej na bázi nejnovější syntetické technologie TOTAL. Vhodný pro benzinové a naftové motory za jakýchkoli provozních podmínek. Umožňuje lehký chod motoru, usnadňuje spouštění za studena a tím šetří palivo. Syntetická verze produktu QUARTZ 9000 FUTURE SAE 0W-20 je doporučena pro moderní úsporné benzínové motory s novými typy katalyzátorů a hybridní vozidla.

 

FLUIDE LDSFLUIDE LDS

Syntetická kapalina (oranžová) pro hydraulické systémy vozidel vybavených "HYDRAactive 3". Nepoužívat, je-li předepsána hydraulická nebo brzdová kapalina na bázi minerálních olejů ("LHM", zelená).

 

FLUIDE ATXFLUIDE ATX

Vysoce výkonný ATF převodový olej pro mazání automatických převodovek, měničů točivého momentu a servořízení a rovněž pro hydraulické systémy užitkových vozidel.