SERVIS A SLUŽBY

POJIŠTĚNÍ

GENERALI PojišťovnaGENERALI

Komplexní pojištění na míru klientů se 180 letou tradicí.

Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.

Generali Group patří aktuálně mezi 20 největších společností světa a 10 největších společností Evropy. Je třetí největší pojišťovnou na světě, druhou největší v Evropě a největším evropským životním pojistitelem. V 68 zemích světa se stará o více než 70 milionů klientů.

Spolupráce dvou silných společností Adiv a Generali byla nastartována koncem roku 2005 a k oboustranné spokojenosti funguje již několik let. Standardně probíhá v úrovni nabídky srovnatelných konkurenčních produktů vztahujících se k pojištění motorových vozidel.

V čem je spolupráce s pojišťovnou Generali jiná?

Z důvodu zkvalitňování služeb spojených s pojištěním a péči o klienty, kteří si pořizují svůj vůz, vzniklo speciální oddělení, které spolupracuje s prodejní sítí autoprodejců nových i ojetých vozů. Klientovi i autoprodejci se věnuje specialista na pojištění motorových vozidel, který je osobně zainteresován na spokojenosti klienta. Komplexní péče spočívá nejen v počátku pojištění při sjednání smlouvy, která je navržena na základě individuální analýzy potřeb klienta, ale i v jeho průběhu. Zároveň jsme připraveni pomoci při řešení pojistné události. Například zajištěním asistenční služby - kontaktováním servisu, zajištěním odtahu vozu či přistavením náhradního vozidla.

Vážíme si spolupráce se společností Adiv, která nám již po 6 let umožňuje společně oslovit vás - klienty s nabídkou produktů a služeb. Věříme , že i do budoucna pro vás budeme spolehlivým a preferovaným partnerem.

V případě vašeho zájmu o pojištění se prosím neváhejte obrátit na kolegu Ing. Radka Zdobinu, který působí přímo ve vašem městě.

Ing. Radek Zdobina
Generali Pojišťovna a.s., oblastní ředitelství
Mišákova 41
Olomouc 779 00
Telefon: 724 621 099
Email: radek.zdobina@generali.cz