SERVIS A SLUŽBY

UniCredit LeasingUniCredit Leasing

Leasing automobilů pro soukromé osoby

Vyberte si takový automobil, který bude splňovat všechny Vaše potřeby a přání, zaplaťte takovou zálohu, která odpovídá Vašim finančním možnostem (10 - 70% pořizovací ceny automobilu). Dále už stačí jen pravidelně hradit dohodnuté leasingové splátky po dobu 36 až 84 měsíců. Na základě individuálního jednání Vám UniCredit Leasing umožní i zkrácené splácení, a to po dobu 24 měsíců. Po uplynutí leasingové smlouvy a po uhrazení zůstatkové hodnoty, přejde automobil do Vašeho vlastnictví.

UniCredit Leasing Vám připraví leasingovou smlouvu na základě Vašich individuálních požadavků a přání. Pokud chcete významným způsobem ovlivnit náklady na financování vybraného vozu, nabízíme Vám pohyblivé leasingové splátky. jejich výše bude závislá na vývoji úrokových sazeb na českém finančním trhu. Pokud chcete mít do budoucna jistotu, v jaké výši se Vaše leasingové splátky budou pohybovat, pak zvolíte leasingovou smlouvu s pevnými splátkami. Pokud se během trvání leasingové smlouvy výrazným způsobem zlepší Vaše finanční situace, máte možnost předčasně doplatit zbývající částku a stát se tak majitelem vozu.

K uzavření leasingové smlouvy potřebujete tyto doklady:
- platný občanský průkaz
- druhý doklad totožnosti (rodný list, cestovní pas, ŘP)
- potvrzení od zaměstnavatele o výši měsíčního příjmu
- za poslední tři měsíce - výplatní pásky a výpisy z účtu, na který je výplata zaměstnavatelem pravidelně zasílána
- vyplněný formulář informačního listu, který obdržíte v našem autosalonu

Při uzavírání leasingové smlouvy Vám UniCredit Leasing zařídí i pojištění vozidla. Pojistné u některých druhů pojištění lze rozložit do jednotlivých leasingových splátek.

 

Leasing automobilů pro podnikatele

Vyberte si takový automobil, který bude splňovat všechny Vaše potřeby a přání, zaplaťte takovou zálohu, která odpovídá Vašim finančním možnostem (10 - 70% pořizovací ceny automobilu). Dále už stačí jen pravidelně hradit dohodnuté leasingové splátky po dobu 60 až 84 měsíců. Po uplynutí leasingové smlouvy a po uhrazení zůstatkové hodnoty, přejde automobil do Vašeho vlastnictví.

Nabídka UniCredit Leasing je zde pro všechny zájemce z řad podnikatelů, a to fyzických i právnických osob. UniCredit Leasing Vám připraví leasingovou smlouvu na základě Vašich individuálních požadavků a přání. Pokud chcete významným způsobem ovlivnit náklady na financování vybraného vozu, nabízíme Vám pohyblivé leasingové splátky. jejich výše bude závislá na vývoji úrokových sazeb na českém finančním trhu. Pokud chcete mít do budoucna jistotu, v jaké výši se Vaše leasingové splátky budou pohybovat, pak zvolíte leasingovou smlouvu s pevnými splátkami. Pokud se během trvání leasingové smlouvy výrazným způsobem zlepší Vaše finanční situace, máte možnost předčasně doplatit zbývající částku a stát se tak majitelem vozu.

K uzavření leasingové smlouvy potřebujete tyto doklady:
- výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list
- osvědčení o registraci plátce DPH
- občanský průkaz
- vyplněný formulář informačního listu, který obdržíte v našem autosalonu
- u nestandardních obchodních případů budete požádáni o doložení Vaší ekonomické situace

Při uzavírání leasingové smlouvy Vám UniCredit Leasing zařídí i pojištění vozidla. Pojistné u některých druhů pojištění lze rozložit do jednotlivých leasingových splátek.