Citroën SpaceTourer Business Lounge

Citroën SpaceTourer Business Lounge

DESIGN

Citroën SpaceTourer Business Lounge je synonymem pro design a vytříbenou eleganci. Ostré rysy se snoubí s ladnými křivkami, robustní silueta vzbuzuje důvěru, extra zatmavená skla v zadních oknech poskytnou vašim zákazníkům klid a soukromí. A k tomu bezpočet dalších detailů, které dokreslují jeho silnou osobnost!

CERTIFIKOVÁN PRO VAŠI PROFESI!

 

 

CERTIFIKOVÁN PRO VAŠI PROFESI!

Podnikáte v oblasti taxislužby, přepravy VIP osob nebo provozujete kyvadlovou dopravu do hotelu či na letiště? . V naší nabídce vozů CITROËN SpaceTourer jistě najdete model, který splní vaše potřeby i očekávání vašich zákazníků!

 

VÝŠKA DO 1,90 MVÝŠKA DO 1,90 M

Svisle orientované lišty LED světel denního svícení opticky navazují na linii podběhů kol. Nad předními mlhovými světlomety působí velmi harmonicky a SpaceTourer s nimi získává vzhled elegantního dobrodruha.

 

NÁSKOK O 2 DÉLKYNÁSKOK O 2 DÉLKY

Verze Business Lounge je v nabídce ve dvou různých délkách karoserie - M (4,95 m) a XL (5,30 m) - a v šesti nebo sedmimístném uspořádání. Je ideálním řešením pro přepravu osob a VIP zákazníků, kteří ocení pohodlnou mobilní kancelář, jednu z variant uspořádání interiéru vozu SpaceTourer.

Prostor, komfort a smysluplně využitý čas strávený na cestách. na palubě vozu CITROËN SpaceTourer se vám každá cesta bude zdát příliš krátká!