18 PODPŮRNÝCH PRVKŮ ŘÍZENÍ

Berlingo

 

Klidná pohodová jízda

Citroën Berlingo je vybaven celou řadou moderních technologií, které pomáhají v každodenním provozu.

Nabízí nejlepší technologie, které zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti a klidné řízení.

 

Berlingo

... Bezpečně s 19 podpůrnými prvky řízení

Aktivní systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, Varování před snížením pozornosti řidiče, Systém sledování mrtvého úhlu, Systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí, Nouzové automatické brzdění, Zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision …

 

Berlingo

 

... a s mobilním připojením a 8" dotykovým displejem

8" dotykový displej a 4 technologie s mobilním připojením zajišťující kontinuální propojení vašich přístrojů s vozem: Mirror Screen, Citroën Connect Nav, Citroën Connect Box a bezdrátové nabíjení telefonů.

 

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Berlingo
Berlingo
Berlingo
Berlingo

Berlingo

 

MOTORY

 

Citroën Berlingo nabízí dynamické jízdní vlastnosti díky spojení nové platformy a motorů nejnovější generace, které jsou úsporné z hlediska spotřeby paliva a emisí CO2.

Citroën Berlingo je nabízen s benzínovými i dieselovými motory, vhodnými do jakékoliv situace, k provozu ve městě i mimo něj. Jde o řadu motorů s vynikající výkonností, jež jsou přitom šetrné k životnímu prostředí. U Citroënu Berlingo se také poprvé objevuje automatická osmistupňová převodovka EAT8 poskytující optimální jízdní komfort.

Benzínové motory PureTech: 1,2 l PureTech S&S 110 k nebo 130 s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8. Dieselové motory BlueHDi: 1,5 l BlueHDi S&S 75 k nebo 100 k nebo 130 k s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 nebo automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.