ZVLÁDNE VŠE, STEJNĚ JAKO VY!

Nový CITROËN Berlingo Van je ideálním partnerem pro každodenní provoz, splňuje nejrůznější profesní potřeby, poskytuje řešení přizpůsobené každé činnosti: dvě různé délky, variabilita kabiny a důmyslné vnitřní uspořádání. To však nestačí a CITROËN Berlingo Van nabízí navíc paket Worksite a verzi Van Plus.

Berlingo Van WORKER

Verze s paketem Worksite je určena pro živnostníky, kteří převážejí materiál, a pracovníky na různých typech staveb. Součástí paketu jsou tyto prvky výbavy:

  • Grip Control a funkce Hill Assist Descent, vyšší světlá výška (+30 mm), velká kola (690 mm) s pneumatikami Mud & Snow pro lepší jízdní vlastnosti.
  • Užitné zatížení se zvýšilo až na hranici 1 000 kg. Nákladový prostor je z praktických důvodů vybaven dodatečným LED osvětlením nákladového prostoru.
  • Nastavitelná lavice Extenso® se 3 místy vpředu, mobilní kanceláří a snadným uzpůsobením pro přepravu dlouhých předmětů.

 

Berlingo Van DRIVER

Pro všechny, kdo tráví za volantem hodně času, je určena bohatá výbava verze Van Plus, která zahrnuje tyto prvky výbavy:

  • Klimatizace a komfortní sedadla
  • Elektricky ovládaná parkovací brzda a adaptivní tempomat
  • Autorádio s Hands Free Bluetooth
  • Paket akustického odhlučnění interiéru

Pohoda a praktičnost pro každodenní použití.

 

LAVICE EXTENSO®: 3 MÍSTA A VĚTŠÍ MODULARITA

Berlingo Van

Multifunkční lavice Extenso® umožňuje převážet 3 osoby nebo prodloužit délku nákladového prostoru a tím zvětšit objem prostoru pro přepravu nákladu.

Sklopením bočního sedadla se prodlouží délka nákladového prostoru na 300 cm ve verzi L1 a na 340 cm ve verzi L2.

 

Berlingo Van

1 - Multifunkční lavice Extenso® umožňuje převážet 3 osoby vepředu.

2 - Sklopné opěradlo prostředního sedadla může posloužit jako mobilní kancelář s otočným stolkem. Pod sedadlem je k dispozici úložný prostor uzamykatelný visacím zámkem.

3 - Po sklopení bočního sedadla se zvětší nákladový prostor umožňující převážet i křehký náklad, objem nákladového prostoru je v rozmezí 3,3–3,8 m3 pro verzi L1 a 3,9–4,4 m3 pro L2.

 

MAXIMÁLNĚ UŽITEČNÁ VÝBAVA

Berlingo Van

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE

Pro snadnější nakládku a vykládku, bez ohledu na to, kde je vůz zaparkovaný, nabízí nový CITROËN Berlingo Van:

  • jedny nebo dvoje boční posuvné dveře s optimalizovanou šířkou otvoru 675 mm a výškou 1 072 mm
  • zadní dvoukřídlé dveře 40/60 s otevíráním v úhlu 180°
  • optimalizovanou šířku mezi zadními podběhy kol

 

Berlingo Van

VÝJIMEČNÝ OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU

Nový CITROËN Berlingo Van nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m3, užitečné zatížení se pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. Vůz může být exkluzivně vybaven indikátorem přetížení, který informuje o překročení užitečného zatížení.

Pro zjednodušení každodenních činností může být CITROËN Berlingo Van vybaven paketem nákladového prostoru zahrnujícím přídavné LED osvětlení, zásuvku 12 V a 4 dodatečné úchytné kroužky přimontované na stěny kabiny nákladového prostoru.

 

MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Berlingo Van

POHODLÍ NA CESTÁCH PRO VÍCE JISTOTY

Nový CITROËN Berlingo Van dokáže za všech okolností absorbovat veškeré nerovnosti vozovky. Jeho optimální jízdní komfort vychází z vyvýšené pozice řidiče, komfortního podvozku a výborného odhlučnění. Sedadla se přizpůsobí všem typům postav: jsou výškově nastavitelná, nabízí rovněž bederní nastavení a samostatnou loketní opěrku. Sedadla řidiče a spolujezdce mohou být na přání vyhřívaná.

V každodenním provozu oceníte 20 asistenčních systémů řízení, mezi nimiž jsou například hands free ovládání vozu, elektricky ovládaná parkovací brzda či barevný Head-up displej.

 

Berlingo Van

PRAKTICKÁ MOBILNÍ KANCELÁŘ

Kabina vozu CITROËN Berlingo Van byla navržena jako plnohodnotná mobilní kancelář, ve které můžete pracovat přímo v terénu. Notebook dobijete pomocí zásuvky 220 V a poté ho bezpečně uložíte do schránky Top Box před sedadlem spolujezdce. Velmi praktická novinka v podobě bezdrátového nabíjení umožní jednoduše dobít mobilní telefon. Dále jsou k dispozici 2 USB porty a 2 zásuvky 12 V. Otočný stolek, kterým může být nastavitelná lavice Extenso® vybavena a který vznikne sklopením opěradla prostředního sedadla, vám umožní nerušeně pracovat v naprostém pohodlí.

 

SEZNAMTE SE DETAILNĚ S KOMFORTEM

Berlingo Van

POLOKOMBI: AŽ 5 CESTUJÍCÍCH

Prostorná multifunkční kabina je ideálním řešením pro týmovou práci.

Je k dispozici pro verzi L2 a nabízí jedinečný komfort ve 2. řadě sedadel s rekordním prostorem ve výši kolen, který je srovnatelný s osobními vozy.

 

Berlingo Van

Maximální modularita umožňuje po sklopení sedadla spolujezdce a bočních sedadel v 2. řadě převážet dlouhé předměty.

Sklopením 2. řady sedadel, po jejichž zadní části je možné posouvat mobilní mřížovou přepážku s otvorem, dojde ke zvětšení objemu nákladového prostoru. Sklopením sedadla spolujezdce dosáhnete maximální přepravní kapacity.

 

MNOŽSTVÍ ODKLÁDACÍCH PŘIHRÁDEK NA DOSAH RUKY

Berlingo Van

Komfort a praktičnost jsou jedněmi ze základních požadavků, které byly kladeny na koncepci nového vozu CITROËN Berlingo Van. Jeho kabina skrývá velké množství důmyslných odkládacích ploch pro předměty každodenní potřeby od nejmenších po ty velké a neskladné. Nový CITROËN Berlingo Van nabízí celkem 113 l ergonomicky rozmístěných a snadno dostupných odkládacích míst: zásuvka pod sedadlem řidiče či spolujezdce, přihrádka Top Box, uzavřená schránka před sedadlem spolujezdce, stropní úložný prostor, řada otevřených přihrádek, velké kapsy v panelech dveří nebo držáky na nápoje... a to vše na dosah ruky!