Nový CITROËN Berlingo Van je doslova nabitý praktickými a užitečnými technologiemi.

Nový CITROËN Berlingo Van je funkční a praktický, současně budí důvěru. Jde s dobou a jeho snahou je nabídnout profesionálním řidičům stále bezpečnější a pohodlnější jízdu. Soustřeďuje v sobě ty nejlepší technologie:

  • 4 technologie mobilního připojení, zejména Citroën Connect Nav a Mirror Screen (Apple CarPlay™ / Android Auto / MirrorLink®) či bezdrátové nabíjení telefonu
  • 20 asistenčních systémů řízení

SURROUND REAR VISION

Berlingo Van

Nový CITROËN Berlingo Van nabízí inovativní výbavu, která se u užitkových vozů běžně nevyskytuje: jde o technologii Surround Rear Vision, díky které má řidič optimální přehled o okolí vozu při parkování i během jízdy.

Záběry 2 kamer umístěných v držáku vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce a v horní části zadních dvoukřídlých dveří jsou promítány na barevný 5" displej nacházející se na místě vnitřního zpětného zrcátka. Kamery zobrazují 3 pohledy:

  • Prostor za vozem během jízdy, který umožní lepší přehled o dění na silnici.
  • Boční pohled na stranu spolujezdce a hlídání mrtvého úhlu na pravé straně.
  • Zpětná parkovací kamera zobrazuje při couvání prostor v těsné blízkosti za vozem a usnadňuje manévrování.

 

Berlingo Van

ON-LINE NAVIGACE BEZ NUTNOSTI ODVRACET POZORNOST OD ŘÍZENÍ

Nejnovější 3D on-line navigační systém Citroën Connect Nav umožňuje hlasové ovládání navigace, telefonu a médií, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, umístění čerpacích stanic (včetně cen pohonných hmot) či parkovišť a rovněž informace o počasí.

Aplikace svého chytrého telefonu kompatibilní s Apple CarPlayTM, MirrorLink® nebo Android Auto můžete díky funkci Mirror Screen zobrazovat a ovládat přímo na dotykovém 8" displeji vozu.

 

Berlingo Van

DOKONALÉ JÍZDNÍ VLASTNOSTI

Nový CITROËN Berlingo Van může být vybaven systémem Grip Control s funkcí Hill Assist Descent, který sníží riziko prokluzu nebo smyku na strmých svazích. Součástí paketu Worksite je navíc zvýšená světlá výška, velká kola 690 mm s pneumatikami Mud & Snow, ochranný kryt pod motorem a plnohodnotné náhradní plechové kolo.

 

Motory poslední generace

Berlingo Van

Nový odlehčený podvozek a výkonné úsporné motory pro dynamické jízdní vlastnosti, vyšší potěšení z jízdy a optimalizované provozní náklady.

4 dieselové verze: BlueHDi 75 s manuální pětistupňovou převodovkou, BlueHDi 100 s manuální pětistupňovou převodovkou, BlueHDi 130 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou nebo s automatickou osmistupňovou převodovkou EAT8.

1 benzinová verze s motorem PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou bude k dispozici v průběhu roku 2019.

Nejnovější generace automatické osmistupňové převodovky „Efficient Automatic Transmission“ s pádly pod volantem nabízí příjemné řízení ať už jezdíte dlouhé trasy, nebo jen popojíždíte po městě.

 

KONFIGURACE NA MÍRU

PERFEKTNĚ PŘIZPŮSOBENÉ VAŠÍ PROFESI

New Berlingo Van

Aby se co nejvíce přizpůsobil vašim potřebám, nabízí nový CITROËN Berlingo Van velký výběr možných přestaveb. Může být přestavěn na záchranné či asistenční vozidlo, mrazicí vůz nebo dopravní prostředek pro osoby se sníženou pohyblivostí, pick-up či vůz s pohonem 4x4.