Příď nového SUV CITROËN C3 Aircross se dočkala kompletní modernizace: nyní působí asertivněji a robustněji. Nový vizuální podpis, který představil v roce 2020 nový CITROËN C3, dává na odiv dvojitou chromovanou lištu propojující logo s LED světlomety, které lépe osvěcují okolí vozu a zajišťují vyšší bezpečnost na cestách. Nové SUV CITROËN C3 Aircross má rovněž modernější masku chladiče a inovované barevné lemování mlhových světlometů.

70 BAREVNÝCH KOMBINACÍ

Možnosti přizpůsobení exteriéru byly rovněž přepracovány, přičemž nyní je k dispozici 70 kombinací sedmi barev karoserie, čtyř dekoračních barevných paketů a dvou barev střechy. Nové jsou rovněž dekory zadního postranního okénka za sloupkem C: – oranžový dekor okénka v rámci oranžového paketu Anodised, – bílý dekor pro bílý paket, – a pruhovaný dekor, který je součástí tmavě modrého paketu Anodised nebo černého paketu.

C3 Aircross

PŘIZPŮSOBENÍ I V INTERIÉRU
STANDARDNÍ PROVEDENÍ INTERIÉRUSTANDARDNÍ PROVEDENÍ INTERIÉRU

Šedé textilní čalounění sedadel v kombinaci s šedým dekorem palubní desky.

 

MODRÝ INTERIÉR URBANMODRÝ INTERIÉR URBAN

Modré látkové čalounění ve spojení s umělou kůží, pruh v horní části opěradel zdobený vzorem evokujícím logo Citroën a dekorační modrý pruh na palubní desce.

 

INTERIÉR METROPOLITANINTERIÉR METROPOLITAN

Černá umělá kůže v kombinaci s šedou látkou a béžovým pruhem v horní části opěradel a šedým textilním pruhem na palubní desce.

 

STANDARDNÍ PROVEDENÍ INTERIÉRUŠEDÝ INTERIÉR HYPE

Šedá kůže v kombinaci s černou koženkou, šedý dekor palubní desky, pruhy v horní části opěradel se vzorem a prošíváním odkazujícím na logo Citroën.