Nové SUV CITROËN C3 Aircross je vybaveno 12 asistenčními systémy řízení pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí na cestách, včetně systému Grip Control s funkcí Hill Assist Descent a barevného head-up displeje, který zobrazuje informace užitečné pro jízdu přímo do zorného pole řidiče.

NOVÝ 9″ DOTYKOVÝ DISPLEJ

C3 Aircross NOVÝ 9″ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Nové SUV CITROËN C3 Aircross je vybaveno modernějším ergonomickým 9” dotykovým displejem pro příjemnější ovládání funkcí vozu.

5 TECHNOLOGIÍ KONEKTIVITY

C3 Aircross 5 TECHNOLOGIÍ KONEKTIVITY

Nové SUV CITROËN C3 Aircross nabízí rovněž možnost bezdrátového nabíjení telefonu. Kompatibilní aplikace chytrého telefonu je možné zrcadlit přímo na centrálním dotykovém displeji vozu díky funkci Mirror Screen, kompatibilní s Android Auto a Apple Car Play™. Vůz může být vybaven navigací nejnovější generace Connect Nav a telematickým systémem Citroën Connect Box, který vás v případě poruchy či nehody spojí s operátory asistenční služby.

4 MOTORY

motory

Úsporné a efektivní motory nejnovější generace využívající moderní technologie jsou příslibem mimořádných zážitků z jízdy. SUV CITROËN C3 Aircross je k dispozici s benzinovým motorem PureTech (110k a 130k) nebo dieselovým BlueHDi (110k a 120k).
Šestistupňová manuální převodovka je nabízena ve spojení s motory PureTech 110 S&S nebo BlueHDi 110 S&S, zatímco automatická převodovka EAT6 je v nabídce s motory PureTech 130 S&S a BlueHDi 120 S&S.