CITROËN C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem.

Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Lazuli, černá Onyx, béžová Sable).

C4 Spacetourer

PŘEDNÍ ČÁST

C4 Spacetourer

CITROËN C4 SpaceTourer má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Přední nárazník v barvě karoserie rozděluje příď vozu na dvě části a úzké přední světlomety získávají elegantně protáhlý tvar.

DVA ODSTÍNY ČERNÉ

C4 Spacetourer

Dynamický charakter vozu CITROËN C4 SpaceTourer umocňuje také střecha ve dvou odstínech černé. Je to designový prvek, který ve spojení s černými kryty vnějších zpětných zrcátek zdůrazňuje osobitost vozu a rozšiřuje možnosti, jak si upravit jeho vzhled podle vlastního přání. Jedná se příplatkovou výbavu, která je k dispozici pro všechny barvy karoserie.

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEMZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

Zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů C4 SpaceTourer.

 

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

CITROËN C4 SpaceTourer může být vybavený novými pětipaprskovými 17'' disky kol z lehké slitiny černé barvě a s černým diamantovým výbrusem.

 

LOGO ZNAČKYLOGO ZNAČKY

Chromovaný obrys šípů zadního loga vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN a současně zdůrazňuje moderní charakter vozu C4 SpaceTourer.

 

1 VŮZ, 4 PROVEDENÍ INTERIÉRU

STANDARDNÍ INTERIÉR "AMBIANCE"

Funkční interiér Ambiance se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo Grey dokonale ladí s provedením palubní desky nového vozu C4 SpaceTourer.

AmbianceSerie

INTERIÉR "AMBIANCE WILD BLUE"

Barvy, moderní vzhled, prostor: modré látkové čalounění Levanzo Blue, palubní deska Délice Nacré zdobená střídmými chromovanými dekory, madla dveří s modrým laserovým gravírováním... provedení Wild Blue je synonymem pro aktivní životní styl.

V tomto provedení je vůz vybavený masážními sedadly, chromovanými výstupy vzduchu na palubní desce a chromovanými prahy předních dveří.

AmbianceWildBlue

INTERIÉR "DUNE BEIGE"

Je pro vás při každodenním používání vozu důležitý především klid a pohodlí? Pak vás jistě osloví interiér Dune Beige, který klade důraz na světlo a pohodu. Váš maximální komfort zajišťují přední sedadla s masážní funkcí, koberečky nebo vonný osvěžovač vzduchu. Tento interiér je vybavený příjemným látkovým čalouněním sedadel Yatago Grey.

AmbianceDuneBeige

INTERIÉR "HYPE GREY"

Velmi elegantní interiér Hype Grey spojuje luxusní čalounění v provedení látka Finn Black/kůže Grey s funkčními vymoženostmi výbavového paketu Lounge a vy se tak můžete těšit na veškerou exkluzivní komfortní výbavu vozu CITROËN C4 SpaceTourer.

AmbianceHypeGrey