CITROËN Grand C4 SpaceTourer na první pohled upoutá svým energickým a moderním stylem. Má unikátní dynamickou architekturu s harmonickými křivkami a odvážným designem.

Reprezentativní vzhled vozu doplňuje decentní černé logo s chromovaným obrysem, sebevědomá přední maska a černá střecha lemovaná střešními oblouky ve stříbrné barvě Silver. Na výběr je široká škála barev karoserie: bílá Ice, šedá Platinium, šedá Acier, červená Rubi, modrá Lazuli, černá Onyx, béžová Sable).

Grand C4 Spacetourer

PŘEDNÍ ČÁST

Grand C4 Spacetourer

CITROËN Grand C4 SpaceTourer má novou dynamickou přední masku, která již na první pohled vypovídá o prvotřídní úrovni toho vozu. Světla umístěná ve třech úrovních nad sebou jsou symbolem dnešních vozů CITROËN. Stejně jako u předchozího modelu šípy v logu značky ubíhají v prodloužení do stran a tvoří ozdobný chromovaný lem denních světel.

STŘEŠNÍ OBLOUKY

Grand C4 Spacetourer

Střešní oblouky v novém šedém odstínu Silver jsou stylovým doplňkem, který zdůrazňuje osobitost této karosářské verze a propůjčuje siluetě vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer velmi elegantní a vytříbený vzhled.

ZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEMZADNÍ SVĚTLA S 3D EFEKTEM

Zadní světla s 3D efektem mají téměř hypnotický účinek! Jejich moderní technologický vzhled je založený na plastickém efektu, kterým vnitřní kresba světel působí. Zadní světla s 3D efektem jsou součástí základní výbavy všech vozů CITROËN Grand C4 SpaceTourer.

 

DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''DISKY KOL Z LEHKÉ SLITINY 17''

Černý diamantový výbrus hliníkových disků kol dokonale ladí s odstínem karoserie modrá Lazuli.

 

LOGO ZNAČKYLOGO ZNAČKY

Chromovaný obrys šípů zadního loga vyplněný lesklou černou barvou svým dokonalým designem vyjadřuje postavení značky CITROËN a současně zdůrazňuje moderní charakter vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer.

 

1 VŮZ, 4 PROVEDENÍ INTERIÉRU

STANDARDNÍ INTERIÉR "AMBIANCE"

Funkční interiér Ambiance se vyznačuje praktičností a kvalitou použitých materiálů. Látkové čalounění Milazzo Grey dokonale ladí s provedením palubní desky vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer.

AmbianceSerie

INTERIÉR "AMBIANCE WILD BLUE"

Interiér Wild Blue svou variabilitou zaujme především zákazníky vyznávající aktivní životní styl, pro které je důležitý prostor a multifunkční využití. Sklopné opěradlo předního sedadla spolujezdce a posuvná zadní sedadla jim umožní naplno využít nejrůznější možnosti uspořádání interiéru vozu CITROËN Grand C4 SpaceTourer.

 

AmbianceWildBlue

INTERIÉR "DUNE BEIGE"

Provedení Dune Beige klade důraz na světlo a pohodu. Sedadlo spolujezdce Relax s opěrkou pro pohodlnou polohu při sezení a přední sedadla s masážní funkcí poskytují při jízdě jedinečné pohodlí. Velmi příjemné a měkké látkové čalounění Yatago Grey a vonný osvěžovač vzduchu v interiéru navozují atmosféru klidu a uvolnění.

AmbianceDuneBeige

INTERIÉR "HYPE GREY"

Interiér Hype Grey spojuje stylově vytříbené čalounění látka/kůže s funkčními vymoženosti výbavových paketů Lounge a Kids a všichni cestující na palubě vozu se tak mohou těšit na komfort prvotřídní úrovně.

AmbianceHypeGrey