CITROËN Jumper je charakteristický výrazným moderním designem zaměřeným na funkčnost a pohodlí. Robustní přední část vozu se světlomety vybavenými denním LED svícením vypovídá o jeho dynamice.

Optimální ergonomické uspořádání kabiny vozu usnadňuje život za volantem a ideální poměr užitečného objemu a vnějších rozměrů zjednodušuje každodenní manipulaci s nákladem.

JUMPER NA VIDEU

Historie užitkových vozů CITROËN se začala psát počátkem 20. století. Značka působí v segmentu lehkých užitkových vozů od roku 1928 a od té doby představila řadu průkopnických vozů, jako například C4 Van, Type H či 2 CV Van. Dnes přichází s novým řešením, které je více než kdy dřív přizpůsobené každodenním profesním potřebám firemních zákazníků.

 

MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Jumper

NÁKLADOVÝ PROSTOR

Zadní dvoukřídlé dveře se otevírají do úhlu 96° nebo 180° a usnadňují tak manipulaci s nákladem. V otevřené poloze je drží mechanismus vzpěr, které je možné uvolnit. Na přání lze objednat i otevírání dveří do úhlu 270°. V této poloze pak křídla dveří na bocích vozu přidržují speciální závěsy.

Plechová přepážka oddělující kabinu od nákladového prostoru chrání řidiče a spolujezdce před nežádoucím posunem nákladu a hlukem.

Největší užitečná šířka v kategorii:

  • mezi podběhy kol (1,42 m)
  • mezi bočními stěnami (1,87 m)
  • užitečný objem 8 až 17 m3

 

Jumper Coffre

NÁKLADOVÁ HRANA

CITROËN Jumper může být vybaven zadním odpružením s pneumatickým nastavením výšky, které kompenzuje zatížení vozu. Tlačítky na palubní desce lze během nakládky nastavit výšku podlahy ložného prostoru.

 

Jumper PLC

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE

UŽITKOVÝ VŮZ NAVRŽENÝ PRO SNADNOU MANIPULACI S NÁKLADEM

Díky dvěma bočním posuvným dveřím* lze náklad pohodlně vyložit a naložit na jakémkoliv místě. Podle zvolené verze je šířka otvoru bočních posuvných dveří 1,075 m nebo 1,250 m a výška 1,485 m nebo 1,755 m.

*Druhé boční posuvné dveře jsou k dispozici na přání.