ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-JUMPY A CITROËN JUMPY

Elektrický nebo dieselový

Objevte elektromobil CITROËN ë-Jumpy i klasický Jumpy. Obě verze nabízejí identickou variabilitu a stejný vnitřní prostor i užitečné zatížení

ELEKTROMOBIL

Elektrický Citroën ë-Jumpy

Jumpy

Elektrický CITROËN ë-Jumpy odpovídá požadavkům současné mobility nejen v nízkoemisních městských zónách, ale i na venkově:

 • Dojezd až 340 km
 • Rychlé dobíjení na 80 % za 30 minut
 • Identické funkce i výbava v porovnání s klasickou verzí se spalovacím motorem
 • Tichá elektrická jízda se svými četnými přednostmi
 • Přístup ke službám, které usnadňují každodenní provoz

PARTNER PODNIKATELŮ

Citroën Jumpy

Jumpy02

CITROËN Jumpy umožňuje díky své optimalizované platformě integraci nejrůznějších užitečných prvků a zajistí vyšší pohodlí i bezpečnost. Je vybaven nejnovějšími asistenčními systémy řízení i moderními motory, což z něj činí ideálního partnera pro většinu podnikatelů. K dispozici je ve 3 délkách a nabízí:

 • Užitečné zatížení až 1400 kg
 • Objem nákladového prostoru až 6,6 m3
 • Ložnou délku až 4 m
 • Šířku mezi podběhy 1,25 m

DVĚ VERZE NA MÍRU

Jumpy pro každou profesi

Jumpy03

CITROËN Jumpy je dokonalým partnerem podnikatelů. Dostupný je ve 2 speciálních verzích, které se přizpůsobí většině profesí: Driver s délkou karoserie L2 a L3 je vhodný pro dlouhé cesty a verze Cityvan s délkou L1 (4,60 m) se hodí zejména do městského provozu.

MAXIMÁLNÍ VARIABILITA

Moduwork a prodloužená kabina

Jumpy04

CITROËN Jumpy je dokonalým dopravním prostředkem do každodenního provozu. Má mnoho praktických prvků, jako je například systém Moduwork s výklopným krajním sedadlem spolujezdce pro přepravu dlouhých předmětů.

U verzí SuperCab není třeba volit mezi přepravou osob a nákladem.

JEŠTĚ POHODLNĚJŠÍ

Cestovní a pracovní komfort

Jumpy05

Přední sedadla vozu CITROËN Jumpy jsou navržena ergonomicky a vyšší poloha při řízení umožní lepší přehled o dění před vozem. Cestování v tomto užitkovém voze je velmi pohodlné díky velmi kvalitnímu odpružení. Posuvné dveře s hands-free ovládáním zajišťují skutečný komfort v každodenním provozu. Kabina je vybavena psacím stolkem a držákem tabletů s úhlopříčkou až 11"

JISTOTA ZA VOLANTEM

Užitečné technologie

Jumpy06

Ve voze CITROËN Jumpy je k dispozici celá řada asistenčních systémů řízení, které usnadní cestování a zajistí více bezpečnosti.

KONEKTIVNÍ SLUŽBY

Jumpy07

CITROËN Jumpy je vybaven řadou užitečných a praktických konektivních služeb, díky kterým si můžete užívat cestování naplno. K dispozici jsou rovněž služby od společnosti Free2Move pro optimalizaci vozového parku.

ELEKTRICKÝ CITROËN Ë-JUMPY KOMBI

Až 9místné provedení

Jumpy08

CITROËN Jumpy Kombi je k dispozici pouze v elektrické verzi ve všech 3 délkách. Je ideálním vozem pro podnikatele působící v oblasti osobní přepravy.

EFEKTIVNÍ MOTORY

ELEKTRICKÝ

Jumpy

Elektromotor 100 kw

Elektromobil CITROËN ë-Jumpy se vyznačuje:

 • Tichou, dynamickou a plynulou jízdou
 • Výkonem motoru 100 kW (136 k) a točivým momentem 260 Nm dostupným od 0 km/h
 • Tichým motorem
 • Absencí řazení
 • 2 bateriemi o kapacitě: 50 kWh a 75 kWh

DIESEL

Jumpy11

Výběr z 5 dieselových motorů

 CITROËN Jumpy je dodáván s motory o výkonu od 100 do 180 k, které jsou všechny vybaveny technologií BlueHDi. S nejnovější generací vznětových motorů udržíte náklady pod kontrolou díky mimořádně nízké spotřebě paliva i redukovaným emisím CO2 (BlueHDi 120 S&S MAN6: 5,1 l/100 km a 133 g CO2/km).
CITROËN Jumpy je k dispozici s šestistupňovou manuální převodovkou s motory o výkonu 100, 120 a 150 k ve spojení se systémem Stop&Start. U motorů o výkonu 120 a 180 k se systémem Stop&Start je k dispozici 8stupňová automatická převodovka (EAT8).

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vylepšete svůj užitkový vůz

Jumpy10

Váš CITROËN Jumpy bude ještě praktičtější s originálním příslušenstvím. Pořiďte si například organizér do nákladového prostoru, do kterého můžete uložit nářadí. Potřebujete bezpečně uchytit telefon či tablet? Dovybavte svůj vůz držákem tabletu či chytrého telefonu. K dispozici jsou rovněž různé typy tažných zařízení i střešní nosiče.

 

Zaujal Vás CITROËN JUMPY? Požádejte o obchodní nabídku.

Rádi pro Vás najdeme ideální vůz za nejlepší možnou cenu!