Přijeďte s vozem jakéhokoli stáří* na pravidelnou servisní prohlídku do autorizovaného servisu CITROËN a získejte asistenční služby na 1 rok za zvýhodněnou cenu 399 Kč vč. DPH!

Postaráme se o vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na těchto telefonních číslech:

Volání zdarma v rámci ČR: 800 10 12 10

Volání za zahraničí:  +420 222 319 999  

Rozsah těchto asistenčních služeb je totožný s asistenční službou poskytovanou výrobcem zdarma v rámci záruky na nový vůz nebo vyplývající z předplacené servisní smlouvy:

  • Asistenční služby jsou k dispozici non-stop.
  • V případě poruchy či nehody zajistíme opravu na místě nebo odtah vozu.
  • Pokud vůz nelze opravit tentýž den, bude vám v případě potřeby nabídnut náhradní vůz zdarma až na 4 dny, případně máte možnost náhradní dopravy nebo ubytování.
  • Váš CITROËN má nárok na asistenční služby po dobu 12 měsíců od pravidelné servisní prohlídky a zůstane krytý i v případě prodeje.
  • Platí na území celé Evropy.
  • Bez dodatečných smluv.

V případě poruchy či nehody se o vás okamžitě postaráme. Bez ohledu na hodinu, den a místo – stačí jeden telefonát. Operátor asistenční služby vám poradí nebo zařídí výjezd technika, případně domluví odtah vozu. Vůz bude opraven na místě nebo odtažen do nejbližšího servisu CITROËN či do vámi zvolené opravny vzdálené maximálně 30 km od místa nehody.

Tuto službu je vhodné využít zejména pokud váš vůz již není krytý dvouletou zárukou výrobce, nemáte uzavřenou servisní smlouvu, avšak jezdíte na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu CITROËN.

Více podrobností viz záruční podmínky.

 Platí pro vozy s nájezdem do 250 000 km.

Objednejte se do servisu

tel.: 585 230 076, 585 204 230
mobil: 736 606 993
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.