Nabídka modelů

SWM

Vítejte v nové éře jízdního komfortu a dynamiky s našimi nejnovějšími SUV modely, SWM G01 a G01F.

Model G01 je navržen tak, aby splnil všechny vaše potřeby týkající se luxusu, prostoru a technologie. Jeho prvotřídní interiér, vyspělé bezpečnostní funkce a cenová dostupnost z něj činí ideální volbu pro rodiny, které hledají spolehlivé a komfortní vozidlo pro každodenní život i dlouhé výlety. Na druhé straně, model G01F je určen pro ty, kteří touží po větší dynamice a dobrodružství. S agilním ovládáním, výkonným motorem a špičkovými technologickými prvky, tento model nabízí nekompromisní jízdní zážitek, který vás zavede dál, než jste kdy mysleli, že je možné. Objevte, co značka SWM přináší na trh SUV, a najděte model, který nejlépe odpovídá vašemu životnímu stylu. 

SWM G01

SWM G01

již za 619 000 Kč s DPH

Zažijte luxus, dynamiku a moderní technologie s novým SUV SWM G01. Tento model vás okouzlí nejen svým prostorným interiérem a bezkonkurenčním pohodlím, ale také cenovou dostupností, což jej činí ideální volbou nejen pro moderní rodiny, ale pro všechny, kteří hledají kvalitu a komfort za rozumnou cenu.

SWM G01F

SWM G01F

již za 644 000 Kč s DPH

Zosobnění síly a elegance, postavené pro ty, kdo neuznávají kompromisy. SWM G01F předefinuje vaši představu o dynamické jízdě a agilním ovládání. Navrženo pro suverénní a plynulý jízdní zážitek, ať už na městských bulvárech nebo na nezkrocených cestách divočiny.

SWM Motors

Připravte se na revoluci v automobilovém průmyslu

Automobily SWM přináší evropský design a kvalitu, podpořené globálním inženýrským know-how. Naše cenově dostupná vozidla jsou výsledkem mnoha let výzkumu a vývoje, které spojují nejlepší z evropského designu s technologickými inovacemi z celého světa. Vozy SWM jsou navrženy tak, aby vás inspirovaly. Od elegantních linií až po luxusní interiéry, každý detail je pečlivě promyšlen, aby vám poskytl nejen komfort, ale také estetický zážitek. 

Značka SWM Motors

Vítejte v nové éře automobilového průmyslu, kde luxus splývá s inovací a kde každá jízda je zážitkem. S hrdostí vám představujeme SWM Motors, značku, která přichází na český trh s vizí předefinovat vaše očekávání od moderní mobility. 

SWM
SWM
 • SWM MOTORS je automobilová značka založená poté, co v roce 2014 čínská společnost Shineray Group koupila tradičního italského výrobce SWM a rozšířila výrobu. Designové centrum automobilky má ústředí v Miláně, výroba je v Číně. 

 • Za kvalitu je zodpovědný bývalý ředitel kvality BMW, Franz Görman. 

 • Sotiris Kovos, který měl na starosti design několika ikonických modelů Audi, Toyota a Lexus, pracuje na pozici šéfdesignéra SWM MOTORS. 

 • Shineray Group je oficiálním globálním automobilovým partnerem fotbalového klubu Inter Milan. 

 • SWM MOTORS má své zastoupení v mnoha zemích Evropy, včetně Německa, Itálie, Španělska či Portugalska. 

 • Shineray Group je nositelem řady významných domácích ocenění, jako například China Famous Trademark, China Best Credit Enterprise, China Top 500 Manufacturing Enterprises, atp. Prostřednictvím svých více než 50 výrobních poboček dodala své produkty již minimálně 100 milionům zákazníků. 

Vozidla značky SWM jsou

CENOVĚ DOSTUPNÁ

Vozidla značky SWM s bohatou výbavou již v základním provedení nabízejí cenově dostupnou volbu s cenami již od 619 000 Kč včetně DPH.

PROSTOROVĚ VELKORYSÁ

Vozidla SWM mají rozměry, které jsou plně srovnatelné s největším SUV modelem mladoboleslavské automobilky.

DOSTATEČNĚ VÝKONNÁ

Plně dostatečný výkon benzínového motoru s optimální spotřebou v kombinaci s manuální nebo automatickou převodovkou.

NAVRŽENA V EVROPĚ

Vozidla značky SWM jsou navržena v Itálii a vyráběna v Číně, což kombinuje evropskou konstrukci a italský design s efektivním výrobním procesem.

DODÁVANÁ OKAMŽITĚ

Vybírat je možné ze skladových vozů ihned k odběru nebo objednat vůz do výroby s výrazně kratší dobou než u běžných značek na trhu.

S BOHATOU VÝBAVOU

Vozidla již v základní specifikaci obahují prvky, které jsou u jiných značek dostupné jen za desítky tisíc Kč navíc.

6 let záruky

6 let záruky zahrnuje 3 roky standardní tovární záruku s možností rozšíření na 6 let s neomezeným nájezdem km. 

Pro vozidla v záruce poskytuje SWM Motors ve spolupáci s GLOBAL ASSISTANCE a.s. značkovou asistenci SWM, která zahrnuje služby

 • Oprava vozu na místě
 • Odtah vozidla do smluvního servisu SWM
 • Přeprava posádky do cíle odtahu vozidla nebo do místa ubytování či veřejné dopravy
 • Náhradní ubytování
 • Úschova vozidla